Výška prístrešku na auto

Na to, aké rozmery by mal mať prístrešok pre jedno auto alebo prístrešok pre dve autá, sme sa už pozreli v našich predchádzajúcich článkoch:

Výška prístrešku na auto

Aká by mala byť ideálna výška prístrešku na auto?

Často nám však prichádzajú aj otázky, aká by mala byť ideálna výška prístrešku na auto. Odpoveď je v zásade jednoduchá – štandardná výška prístrešku sa pohybuje okolo 2,8 m. Výhodou je, že pri stavbe do výšky 5 m a zastavanej ploche do 25 m2, nie je potrebné ani stavebné povolenie.

Samozrejme, výšku je možné upraviť podľa požiadaviek zákazníka, tak, aby architektonicky zapadala do okolitého prostredia. Stačí, ak nás kontaktujete a my vám pripravíme riešenie na mieru.

Ďalšie články:

hlinikova obla strecha7

Prístrešky na auto pri dome

Prístrešok na auto pri dome alebo radšej garáž? Dlho ste šetrili peniaze na nové auto a konečne ste si ho kúpili? Alebo je

20200914 164440 1 scaled

Lacné prístrešky pre auto

Sú lacné prístrešky pre auto naozaj dobré riešenie? Konečne máte doma svoje nové auto? Alebo máte staršie auto, no záleží vám na

hlinikova obla strecha9

Hliníkové prístrešky na auto

Oceľové alebo hliníkové prístrešky na auto? Ak čítate tento článok, pravdepodobne už chápete, aké dôležité je zabezpečiť spoľahlivú ochranu pre vaše auto.

20201008 182538 scaled

Prístrešok pre auto STAVEBNÉ POVOLENIE

Potrebujete na prístrešok pre auto stavebné povolenie Jedna z najčastejších otázok, s ktorými sa stretávame, je, či potrebujete na prístrešok pre auto stavebné povolenie.