Prístrešky na auto pri dome

Prístrešok na auto pri dome alebo radšej garáž?

Dlho ste šetrili peniaze na nové auto a konečne ste si ho kúpili? Alebo je vaše auto zároveň aj vašou vášňou, radosťou a pýchou? Nech už je to akokoľvek, nech už ide o nové alebo staršie auto, jedna vec je istá. Určite netúžite po tom, aby vaše auto niečo poškodilo. Netreba teda zabúdať na to, že nebezpečenstvo poškodenia nehrozí iba na cestách, ale aj vtedy, keď ho máte zaparkované doma na dvore. Ostré slnko a horúčavy, dážď a búrky, sneh a námraza či dokonca krúpy – všetky tieto vplyvy počasia môžu na ňom zanechať stopy, z ktorých nebudete nadšený. Ak teda chcete svoje auto spoľahlivo ochrániť, v zásade máte na výber dve možnosti – garáž alebo prístrešky na auto pri dome. Nie ste si istý, ktoré riešenie je pre vás vhodnejšie? Potom určite čítajte ďalej.

hlinikova obla strecha8

Prístrešky na auto pri dome sú lacnejšou aj rýchlejšou voľbou, garáž môže zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti

Začnime tým, čo väčšinu majiteľov zaujíma najviac, teda financiami. Garáž vás bude bez pochýb stáť oveľa viac peňazí, než prístrešok na auto pri dome. Na druhej strane, ak sa rozhodnete pre garáž, môže to pozitívne ovplyvniť hodnotu vašej nehnuteľnosti v prípade, že by ste ju v budúcnosti plánovali predať. Ak však hľadáte riešenie, ktoré je lacnejšie, jednoznačne voľte prístrešok pri dome.

Chcete ušetriť nielen peniaze ale aj svoj čas? V tom prípade voľba opäť padá na prístrešok. Ten môžete mať postavený už v priebehu jedného dňa, zatiaľ čo výstavba garáže potrvá určite dlhšiu dobu. Navyše, ak si vyberiete prístrešok na auto pri dome od nás, v rámci našich služieb môžete využiť aj možnosť realizácie na kľúč, kedy zabezpečíme všetko my. Od výkopových prác, cez terénne úpravy, prípravy základov až po dopravu a montáž – pokojne môžete nechať všetko na nás.

Zaujímajú vás aj ďalšie výhody a nevýhody, ktoré so sebou prinášajú prístrešky na auto pri dome alebo garáže?
Sledujte náš blog, chystáme pre vás pokračovanie!

pristresky na auto pri dome • pristresok pri dome

Ďalšie články:

20200914 164440 1 scaled

Lacné prístrešky pre auto

Sú lacné prístrešky pre auto naozaj dobré riešenie? Konečne máte doma svoje nové auto? Alebo máte staršie auto, no záleží vám na

hlinikova obla strecha9

Hliníkové prístrešky na auto

Oceľové alebo hliníkové prístrešky na auto? Ak čítate tento článok, pravdepodobne už chápete, aké dôležité je zabezpečiť spoľahlivú ochranu pre vaše auto.

výška prístrešku na auto

Výška prístrešku na auto

Na to, aké rozmery by mal mať prístrešok pre jedno auto alebo prístrešok pre dve autá, sme sa už pozreli v našich predchádzajúcich

20201008 182538 scaled

Prístrešok pre auto STAVEBNÉ POVOLENIE

Potrebujete na prístrešok pre auto stavebné povolenie Jedna z najčastejších otázok, s ktorými sa stretávame, je, či potrebujete na prístrešok pre auto stavebné povolenie.