Prístrešky na mieru

prístrešokPrinášame vám exkluzívne prístrešky na mieru! Vďaka vysokej variabilite našich prístreškov si teraz môžete vyskladať prístrešok na auto či terasu presne podľa svojich predstáv. Vyberte si rozmer, dizajnové prevedenie, prípadne, či chcete k prístrešku aj pravú, ľavú alebo zadnú stenu. Náš konfigurátor vám ponúka nekonečné možnosti. Naviac, po vyskladaní prístrešku ihneď uvidíte, ako bude váš prístrešok vo finálne vyzerať a tiež ihneď uvidíte jeho cenu.

Nenašli ste v našom konfigurátore presne to, čo ste hľadali? Potrebujete atypický prístrešok na mieru? Stačí, ak nás kontaktujete.
Pripravíme pre vás to najlepšie riešenie a ak nám zašlete aj fotografiu miesta, kde bude prístrešok umiestnený, dostanete od nás aj vizualizáciu zdarma.

Objavte vysoko kvalitné, spoľahlivé a bezpečné prístrešky na mieru, ktoré vám vydržia dlhé roky, a to bez akejkoľvek špeciálnej starostlivosti. Nepotrebujete žiadne stavebné povolenie a všetko môžete nechať na nás. Postaráme sa o všetko, od návrhu až po dopravu a montáž. A vy si už potom môžete len užívať svoj prístrešok pre auto či terasu.

pristresky na mieru •  pristresok na mieru

Vizualizácia prístrešku

Zadarmo

Pošlite nám fotografiu vášho domu a my vám pripravíme vizualizáciu prístrešku zadarmo.
vizualizacia tiket 6x6 1