Plechové garáže - rovná strecha

Čo vám ponúkajú plechové garáže - rovná strecha?

Široká škála prevedení a možných kombinácií vo viac než 200 štandardných veľkostiach vysvetľuje veľkú popularitu týchto osvedčených SIEBAU garáží (plechové garáže – rovná strecha). Naše plechové garáže je možné podľa vašich požiadaviek upraviť o ďalšie okná, bočné dvere, asymetrické pôdorysy, prístavby – žiadny problém!

Garáže sú vyrobené z ocele a majú neobmedzené možnosti dizajnu a poskytujú záruku dlhovekosti – bez zvláštneho zaobchádzania.

Rovná strecha garáže

SIEBAU rovná strecha garáže je univerzálne použiteľný pre širokú škálu jednotlivých konštrukčných variantov a osvedčila sa na európskom trhu po celé desaťročia. Garáže sa vyznačujú pokojným vzhľadom, hladkou povrchovou úpravou vnútorných stien a širokým výberom vonkajších farieb. Ideálne riešenie pre bezpečnosť a ochranu na strane jednej a atraktívny vzhľad na druhej strane. Tento typ v mnohých prípadoch umožňuje harmonickú integráciu garáže do existujúceho prostredia.

SIEBAU garáže a prístrešky pre auto je možné ľubovoľne kombinovať medzi sebou a to buď ako sériový systém skladajúci sa z garážových komplexov s niekoľkými jednotkami alebo ako kryté státie garáže po oboch stranách.

Hĺbka variabilné usporiadanie jednotlivých jednotiek v kombinácii garáže – prístrešky pre auto je to možné.

plechova rovna strecha garaze

Realizované garáže

Plechové garáže - rovná strecha - výhody

Samostatná garáž

plechova rovna strecha garaze12

Dvojgaráž s vnútornou stenou

plechova rovna strecha garaze13

Radové garáže

plechova rovna strecha garaze14

Garáže XXL

plechova rovna strecha garaze15

Garáže s prístreškom

plechova rovna strecha garaze16

Viacúčelové garáže

plechova rovna strecha garaze17