Montované prístrešky na auto

Naše montované prístrešky na auto ponúkajú dokonalé bezpečie a spoľahlivú ochranu pred nepriazňou počasia. Horúce slnečné lúče, dážď, sneh či mráz – žiaden problém! O svoje auto sa už nemusíte obávať. A aj napriek vysoko kvalitným materiálom a odolnej konštrukcii si montovaný prístrešok na auto zachová moderný dizajn, dokonalo zapadajúci do okolitého prostredia. S nami už nemusíte robiť žiadne kompromisy.

Montované prístrešky na autá radi prispôsobíme vašim požiadavkám. Potrebujete prístrešok pre jedno alebo dve autá? Páči sa vám konštrukcia v striebornej, hnedej alebo šedej farbe? Radi by ste ho doplnili o pravú, ľavú alebo zadnú stenu? V kovovom alebo drevenom prevedení? To všetko si môžete sami nakombinovať! Vyskúšajte náš konfigurátor, kde si viete pozrieť finálny dizajn svojho prístrešku aj jeho cenu. A ak by ste radi videli, ako bude prístrešok vyzerať pri vašom dome, pošlite nám fotku a radi vám pripravíme vizualizáciu zadarmo.

Ponúkame rokmi overenú kvalitu. Vyberte si montovaný prístrešok na auto presne podľa svojich predstáv.

montovany pristresok na auto • montovane pristresky na auto • montovaný pristresok na auto • montované přístřešky na auta

Vizualizácia prístrešku

Zadarmo

Pošlite nám fotografiu vášho domu a my vám pripravíme vizualizáciu prístrešku zadarmo.
vizualizacia tiket 6x6 1