Montované prístrešky

Montované prístrešky sú skvelou voľbou, ak chcete chrániť svoje auto pred nepriazňou počasia, no zároveň nemáte dostatok priestoru alebo financií na stavbu klasickej garáže. Rovnako sú tiež vhodným riešením pre terasy. Spoľahlivo vás totiž ochránia pred slnkom, dažďom či snehom. Objavte montované prístrešky z našej ponuky.

Ak sa rozhodnete pre montovaný prístrešok od nás, môžete sa spoľahnúť na jeho precízne spracovanie a maximálnu kvalitu materiálov, vďaka čomu vám bude slúžiť dlhé roky aj bez špeciálnej starostlivosti. Aby prístrešok harmonicky zapadol do okolia vášho domu, ponúkame vám na výber množstvo štandardizovaných rozmerov, farebných aj materiálových prevedení. Prostredníctvom nášho konfigurátora si môžete vyskladať prístrešok podľa svojich predstáv.

Kvalita, dizajn a variabilita ale nie sú jedinými výhodami. Vďaka svojej konštrukcii, montované prístrešky nepotrebujú stavebné povolenie, a tak je ich realizácia veľmi jednoduchá a rýchla. A ak to chcete mať celé úplne bez starostí, ponúkame vám doplnkovú službu – realizáciu na kľúč.

montovany pristresok • montovane pristresky

Vizualizácia prístrešku

Zadarmo

Pošlite nám fotografiu vášho domu a my vám pripravíme vizualizáciu prístrešku zadarmo.
vizualizacia tiket 6x6 1