Kovové prístrešky na auto

Kovové prístrešky na auto sú skvelým spôsobom, ako môžete chrániť svoje auto pred ostrým slnkom, silnými búrkami a krúpami, ale aj pred tuhými mrazmi či snehom. Dôležité však je, aby ste si vybrali kovový prístrešok pre auto, ktorý bude spĺňať maximálne štandardy v oblasti kvality, prevedenia a v neposlednom rade i dizajnu. A práve takéto prístrešky nájdete u nás – ponúkame rokmi overenú kvalitu, dlhú životnosť a moderný dizajn, ktorý si môžete nakombinovať podľa svojich predstáv.

Hľadáte kovový prístrešok pre jedno alebo dve autá? Mal by mať nielen pevnú konštrukciu, ale aj bočné steny pre ešte lepšiu ochranu vášho auta? Dávate prednosť čisto kovovému prevedeniu alebo ho chcete skombinovať aj s drevenými prvkami? U nás to nie je žiaden problém.

Ponúkame široké možnosti, z ktorých si môžete nakonfigurovať kovový prístrešok na auto presne podľa svojich predstáv a potrieb.

Máte neštandardné požiadavky, ktoré ste nenašli v našom konfigurátore? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pripravíme riešenie na mieru.

kovovy pristresok pre auto • kovove pristresky na auto • pristresok na auto kovovy

Vizualizácia prístrešku

Zadarmo

Pošlite nám fotografiu vášho domu a my vám pripravíme vizualizáciu prístrešku zadarmo.
vizualizacia tiket 6x6 1